Reklama
Reklama

Komentarze

67
S
Szatanek_66 🌾 Wieśniak
13 lat temu

transformers....

0

Zglos komentarz

S
satellite1984 🌾 Wieśniak
13 lat temu

chore

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

powinien trafic do pieca pierw lobotomia obowiazkowa ,pozniej gaz badz piec !!pe**ł obrzydliwy!!

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

juz jakis pe**lski pomiot sypie minusami !! Pe**ły jeb..na!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Uważam, że tacy ludzie nigdy nie będą prawdziwie szczęśliwi, jeżeli sami siebie od początku nie zaakceptowali. Te wszystkie kolczyki, tatuaże i dziwne przebrania robią tylko za "maskę". Niestety takie jest moje wrażenie. Jakoś trudno mi uwierzyć, że to był jego wielki plan na życie.

Uważam, że tacy ludzie nigdy nie będą prawdziwie szczęśliwi, jeżeli sami siebie od początku nie zaakceptowali. Te wszystkie kolczyki, tatuaże i dziwne przebrania robią tylko za "maskę". Niestety takie jest moje wrażenie. Jakoś trudno mi uwierzyć, że to był jego wielki plan na życie.

0

Zglos komentarz

M
mcebury 😏 Szyderca
13 lat temu

Głupota to śmiertelna choroba...

0

Zglos komentarz

M
MariuszG 💩 JP 100%
13 lat temu

Wygląda świetnie i to jego życie więc się nie przypierdalajcie do jego wyglądu ... I po za tym Drogi hejterze ci się kolejność zdjęć pomyliła ..

0

Zglos komentarz

K
koniara115 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

szpan i chęć szokowania ponad wszystko.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Widocznie źle się czuł we własnej skórze i koniecznie chciał być kimś innym.

0

Zglos komentarz

M
Michaelowa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie powiem, przystojny, ładny chłopak, aż szkoda.

0

Zglos komentarz

W
wphw 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Myślę że jemu potrzebna jest pomoc.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Dekapitacja i do kolekcji. Pozdrawiam wszystkich tych co mi w Nowym Roku życzyli wielu dekapitacji.

0

Zglos komentarz

K
Knot220 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No na prawde przystojny był chłopak

0

Zglos komentarz

E
expeliarmus 💩 JP 100%
13 lat temu

nie zadna wiocha, tylko crossholly ;]

0

Zglos komentarz

S
Samarka 🏹 Łowca
13 lat temu

Niestety bardzo często wygląd świadczy o rozumie człowieka...Przystojny chłopak a zrobił z siebie pośmiewisko na własne życzenie.Zamiast docenić urodę,pięlęgnować ją(oczywiście w granicach normy-jak facet) to woli zrobić z siebie obiekt kpin.

0

Zglos komentarz

B
bravoteampolska 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Za******y jest teraz , spokojnie może obiegać się o rolę w nowym filmie Świt durnych trupów

0

Zglos komentarz

K
kotek23 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ahahahaahhaahahhahaaaahaahahahaha i znow usuniety komentarz ..brawo inteligencji ;>

0

Zglos komentarz

K
kotek23 🌾 Wieśniak
13 lat temu

żal.pl usuwanie komentarzy >,< jakie de**le zakładają tu konta to aż szkoda gadać >,

0

Zglos komentarz

G
gagata123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

był przystojny, to prawda, ale widocznie chciał być wyjątkowym kimś i się zmarnował.

0

Zglos komentarz

M
Mistrz951 🌾 Wieśniak
13 lat temu

co to jest za przeszczep???

0

Zglos komentarz

H
hedon 🌾 Wieśniak
13 lat temu

boże,jak czytam te komentarze to mi się słabo robi.bardziej mi żal was niz chłopaka,wiekszośc ludzi decydująca sie na modyfikacje ciała jest tego w pełni swiadoma i robia je dla siebie,a nie zeby wam sie podobało...idioci...

0

Zglos komentarz

M
martenscool 😏 Szyderca
13 lat temu

Bo to PE**Ł

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

kolejna pokrecona cioota chcaca zaistniec

0

Zglos komentarz

L
ludzkabakteria 🌾 Wieśniak
13 lat temu

świetna cenzura źrenic, nikt go nie rozpozna! ale tak, szkoda, gydby na początku był brzydki to niech robi co tam chce, ale przy takiej buzi tak się zmarnować. ._.

0

Zglos komentarz

G
Gacor002 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"Jak tak można z takiego ładnego chłopaka" i stać się taką CIOOTĄ !!!

0

Zglos komentarz

T
todor616 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Może po prostu nie chciał być postrzegany jako "ładny chłopak".

0

Zglos komentarz

E
elswl 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jeszcze oczy na czarno wytatuował.

0

Zglos komentarz

K
kotek23 🌾 Wieśniak
13 lat temu

znam go i jakbyście nie wiedzieli on woli facetów .. i na c**j dodajecie jego zdj >,<

0

Zglos komentarz

K
kotek23 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a i właśnie.. on nadal jest przystojny ... to ostatnie zdjęcie jest stare bezmózgie dzieciątka ;)

0

Zglos komentarz

T
Terra-Nova 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak manga

0

Zglos komentarz

F
flowermk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Tak to już jest z tymi "ładnymi"

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
13 lat temu

Jeszcze raz napisze - facet nie może być ładny, może być ale przystojny

0

Zglos komentarz

Z
zmija1706 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Porażka tak nisko upaść, porażka!

0

Zglos komentarz

A
AnnaJP 🌾 Wieśniak
13 lat temu

No chłopak faktycznie ładny. Ech, co on ze sobą zrobił...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Był przystojny i to bardzo no ale skoro teraz się lepiej czuje w swojej skurzę to trudno :]

0

Zglos komentarz

S
szczypawa7 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Po c**j ty robiłeś te kwadraty?!

0

Zglos komentarz

M
muppzeh 💩 JP 100%
14 lat temu

Niestety go znam

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

jak widać nie można mieć wszystkiego, albo uroda albo rozum

0

Zglos komentarz

T
Tayend 🎖️ Snajper
13 lat temu

JA MAM I JEDNO I DRUGIE XD

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

więc na bank wariata masz małego;p

0

Zglos komentarz

T
Tayend 🎖️ Snajper
13 lat temu

Nie powiedziałbym ;p Ale publicznie się chwalił nie będę :D

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

Tayend no weź nie pękaj, dawaj jakąś historyjkę o swoim rozbójniku:) ze uratowałeś nim świat od zagłady przed asteroidą albo jak poznałeś inną cywilizacje:)))

0

Zglos komentarz

T
Tayend 🎖️ Snajper
13 lat temu

No a więc, mój rozbójnik ochronił nas przed końcem świata 21.12.2012 :D Urósł i osłonił Ziemię przed asteroidą :D

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
13 lat temu

mało obrazowe, więcej szczegółów proszę. Do zrobienie komiksu.

0

Zglos komentarz

T
Tayend 🎖️ Snajper
13 lat temu

Przepraszam bardzo, mam gorączkę, moja pamięć szwankuje. Wymyśl sobie co chcesz ;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

a ja wiem jak go opisać: p@jebaniec!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

a ja wiem jak go opisać: p@jebaniec!!!

0

Zglos komentarz

R
rumci23 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ty pantereczka a ty czasami nie jestes tym kolesiem ze zdjecia? po to wspomniałeś o cyber gothach, czy jak tam zeby cie niewtajemniczeni znalezli na blogu i mogli podziwiać

0

Zglos komentarz

P
pantereczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ca osoba, podobnie jak te osoby zyjace cyber goth ktore znam.

0

Zglos komentarz

P
pantereczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przesada.. no dajcie spokoj!! XXI wiek a zero tolerancji! jak sie jest plastikowa dziunia to sie wszyscy podniecaja ale jak facet jest ubiera inaczej niz wszyscy to juz wielkie HALLO...no ja was prosze... ja bym sie cieszyla gdybym jego tez zaliczala do znajomych bo wydaje mi sie szalenie interesuj

0

Zglos komentarz

A
asiek890 😏 Szyderca
13 lat temu

Niby tak. Niemniej pewne zasady obowiązują. Niekoniecznie trzeba grzebać w wyglądzie żeby wydawać się interesującą osobą. Interesującym można być wyglądając nijak. Takie sławne powiedzonko: nie ocenia sie książki po okładce.

0

Zglos komentarz

F
Flipek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jego wybór, nie?

0

Zglos komentarz

P
pantereczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a co ty do niego masz za problem? zrobil ci cos?

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

W sumie nie nam to oceniać, może wtedy nie czuł się ładny, a teraz wręcz przeciwnie -czuję się dobrze z samym sobą. i czuje, bo to widać. Dla ludzi to dziwne i szokujące że tak się zmienił, skoro był ładny, ale każdy upiększa się na swój własny sposób.

0

Zglos komentarz

A
aniadw73 🏹 Łowca
14 lat temu

ja też nic nie mam do takich osób ale troszkę to przesada ;]

0

Zglos komentarz

A
anonimow 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oj tam każdy wyraża siebie w inny sposób ;D ładny chłopak ale cóż taki jego styl xD

0

Zglos komentarz

M
magicblant 🌾 Wieśniak
14 lat temu

na szyi ma symbol ankh chyba

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

No tak jestem typem człowieka jak bym go spytał co ten symbol oznacza a by nie wiedział to bym mu to zerwał plunął w twarz albo co gorszego;)

0

Zglos komentarz

Y
yuuhi11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aww..Mój ideał..Prześliczny chłopak, a jego ubranie jeszcze piękniejsze.

0

Zglos komentarz

P
pantereczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wcale ne znaczy, że są inni, dzicy i wogóle zboczeni. normalniejsi od plastików! mi się to podoba! wiecie ile wzsilku trzeba,żeby się tak odj.ebać? Podziw! dla mnie nie ma w tym wiochy!

0

Zglos komentarz

P
pantereczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fakt, chłopak przystojny. Ale każdy ma prawo być taki jaki chce, czy nam się to podoba czy nie. Osobiście uważam subkulture do której należy, czyli cyber-goth za niesamowice interesującą. Znam 3 facetów należacych to tego ruchu i moge zapewnić,że mimo innego wyglądu są normalni, a to że są kolorowi

Fakt, chłopak przystojny. Ale każdy ma prawo być taki jaki chce, czy nam się to podoba czy nie. Osobiście uważam subkulture do której należy, czyli cyber-goth za niesamowice interesującą. Znam 3 facetów należacych to tego ruchu i moge zapewnić,że mimo innego wyglądu są normalni, a to że są kolorowi

0

Zglos komentarz

A
asiek890 😏 Szyderca
13 lat temu

Ładnie masz nasrane w bianieczce. Wygląd nie jest świadectwem kim człowiek jest, ale kim chce być. A to, że znasz 3 chłopaków, którzy są normalni i interesujący... Ja znam setki chłopaków,którzy są normalni i interesujący jednak nie świecą się bardziej jak choinka na święta

0

Zglos komentarz

K
karej_z_dzekiem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ej ale serio był ładny. także... no cóż, zmarnował się na własne życzenie. a czy to wiocha... powiem tak: nic mądrego nie zrobił.

0

Zglos komentarz

T
timtaram 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie mam nic do takeij kultury życia...każdy kieruje nim jak chce, ale szkoda że taki ładny chłopak się zmarnował ;/ PS. nie widze tu wiochy....

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

Chlopak moze byc przystojny, ladne to okreslenie dla dziewczyn.

0

Zglos komentarz

S
specnazQQ 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Osobiście nie znam takiego dziwadła, ale brak mi tolerncji dla czegoś takiego.

0

Zglos komentarz

M
mystifier 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja myślę, że go po prostu rodzice nie kochali.

0

Zglos komentarz

E
Ecstasy240 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Przystojny był...

0

Zglos komentarz

A
asiek890 😏 Szyderca
13 lat temu

Metamorfoza jak z Toma Marvolo Riddla do Czarnego Pana. Gość po prostu jest już po rozszczepieniu duszy.

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

to nic takiego co tu widzicie on rozciął sobie język na pół;)

0

Zglos komentarz

A
Anonim
13 lat temu

No i właśnie przez takich palantów metale itp. są spostrzegani na tym samym poziomie co oni.Nic tylko ryja mu glanem przeorać-_-

0

Zglos komentarz

K
13 lat temu

A kto porównuje takiego ciecia z metalem ? Chyba gimbus.

0

Zglos komentarz

W
whatever91 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Filip...

0

Zglos komentarz

D
damiano093 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Oczywiście że można, jeżeli ktoś marzy o takiej zmianie to dlaczego do ch*ja nie może zrealizować swoich marzeń? Ale oczywiście polaczki kraj największych hejtów nie potrafią zaakceptować takich ludzi. Aby tylko doj*bać skrytykować a później na moherów jadą. To jest taki cykl, z młodego gimbo-hejter...

Oczywiście że można, jeżeli ktoś marzy o takiej zmianie to dlaczego do ch*ja nie może zrealizować swoich marzeń? Ale oczywiście polaczki kraj największych hejtów nie potrafią zaakceptować takich ludzi. Aby tylko doj*bać skrytykować a później na moherów jadą. To jest taki cykl, z młodego gimbo-hejtera do starego mohera wiecznie w oknie.

0

Zglos komentarz

A
asiek890 😏 Szyderca
13 lat temu

Pe****le też mają swój styl i dobrze się z nim czują.

0

Zglos komentarz

D
damiano093 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Co? Poryłaś mi banie... Pe****le nie mają z tym nic wspólnego.

0

Zglos komentarz

J
13 lat temu

Sam hejtujesz przyjacielu na "polaczków". Mierzysz własną miarą cały naród. A co do gościa... chce niech niszczy swój wygląd, nikt mu nie zabroni. Tyle że każdy człowiek z normalnym poczuciem estetyki prędzej odwróci od niego głowę z odrazą niż się zachwyci. Dla mnie to jest indywidualizm...

Sam hejtujesz przyjacielu na "polaczków". Mierzysz własną miarą cały naród. A co do gościa... chce niech niszczy swój wygląd, nikt mu nie zabroni. Tyle że każdy człowiek z normalnym poczuciem estetyki prędzej odwróci od niego głowę z odrazą niż się zachwyci. Dla mnie to jest indywidualizm na siłę.

0

Zglos komentarz

A
asiek890 😏 Szyderca
13 lat temu

Wolność słowa, wyboru. Biorąc jedynie te aspekty pod uwage to i owszem, ma cos wspólnego. Jako społeczeństwo powinnismy dopasowywac sie do pewnych kanonów, to juz nie kwestia stylu a dobrego smaku.

0

Zglos komentarz

J
13 lat temu

Dlatego właśnie mówię że nikt mu nie zabroni:)

0

Zglos komentarz

I
ilsmiml 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Czy on nie był w Rozmowach w toku w odcinku z gejami?

0

Zglos komentarz

M
Minog 💩 JP 100%
13 lat temu

Opętaniec porąbany.

0

Zglos komentarz

G
Gasiaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Fuj, brzydki!

0

Zglos komentarz

P
paulinapaula1993 🌾 Wieśniak
13 lat temu

O kurde, ale był piękny. I się tak skaleczył ? W sumie się nie dziwie, zobaczył pewnie kogoś tak co wyglądał i mu odbiło.

0

Zglos komentarz

B
bemycocaine 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ŁADNEGO? Ładny to moze byc Justin Bieber, facet ma byc przystojny... i on był przystojny, ale niestety zaprzepaścił to.

0

Zglos komentarz

M
mouse-in-house 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dlaczego on na 1 zdjeciu jest w spodnicy? ;p

0

Zglos komentarz

Reklama