Reklama
Source: wgrane.pl

Szaleniec zdemolował SOR w Miechowie

przez mr0zu — 5 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
D
dosieci55 🎖️ Snajper
5 lat temu

Znając realia naszych SORów jest wielce prawdopodobne, że po kilku godzinach czekania panu puściły nerwy.

0

Zglos komentarz

R
robert_1984 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Oczywiście wszyscy telefony i nagrywać zamiast coś zrobić . Jedna mądra starsza pani bez telefonu zaproponowała ?kto mu jebnie ? ale oczywiście mężczyzn tam nie było

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
5 lat temu

te koleś ma jakiś nóż czy co, że ten z telefonem boi się do niego podejść i obezwładnić?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Gaśnicą w łeb od tyłu i spokój.

0

Zglos komentarz

M
5 lat temu

„Jak wskazują dowody, chory popierał PO, do incydentu doszło po kilkunastogodzinnej sesji oglądania TVN.”

0

Zglos komentarz

R
ramzesx 😏 Szyderca
5 lat temu

Szaleniec demolował a idioci się przyglądali zamiast go zatrzymać. Ale sprzęt nie ich więc co będą szarpać się z wariatem.

0

Zglos komentarz

E
edziuxxx 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Co za bohaterska postawa służby zdrowia, takie narażanie na swoich telefonów...

0

Zglos komentarz

S
shpack 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Żaden szaleniec, to zdesperowany pacjent. Niejeden raz sam miałem ochotę tak zrobić.

0

Zglos komentarz

Reklama