Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
skatek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

O co biega?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

O browar nalewany do pukala. A mógł ciągnąc z centrali..

0

Zglos komentarz

X
x2d2 🌾 Wieśniak
5 lat temu

To tam maja takie super tory ze mu się nie wyleje odważny facet.

0

Zglos komentarz

S
stankooo 💩 JP 100%
5 lat temu

Warszawa stolica kultury ? Od Kiedy ? Zbieranina powojennej chołoty ... kto był tępy i głupi to dostawał mieszkanie ... płakać mi się chce jak słyszę o Warszawie

0

Zglos komentarz

Reklama