Reklama
Reklama

Komentarze

6
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Dobrze ze sa kamery, no chyba ze w srodku siedziala szydlo to dzieciak ma przejeb..e

0

Zglos komentarz

M
Maksym_ol 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Nie no odbiór prawka dożywotnie!!

0

Zglos komentarz

D
damsie5 😏 Szyderca
5 lat temu

Gościu już stracił prawko wcześniej, także nie mają już czego odbierać.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Z wyprzedanie na pasach 200zł i 10pkt karnych i tyle mu zrobią. Rodzice zapłacą za dziecko przejeżdżające hulajnogą po pasach.

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
5 lat temu

To nie było wyprzedzanie, tylko omijanie pojazdu który zatrzymał się przed przejściem w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu 500 zł i 10 pkt, plus podwójna linia ciągła 200 i 5 pkt, ale dla tego de**la to i tak stanowczo za mało

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Nasz rację, zapomniałem też o linii ciągłej podwójnej.

0

Zglos komentarz

H
hamman 🌾 Wieśniak
5 lat temu

jednakowoż za takie przewinienia poza mandatem i punktami powinna być kara chłosty

0

Zglos komentarz

T
Tropiciel_abs 😏 Szyderca
5 lat temu

Zadaję pytanie: Gdzie są rodzice, którzy PRZYZWALAJĄ przejeżdżaniu hulajnogą dziecku przez PRZEJŚCIE dla pieszych? Nie zmienia to faktu, że kierujący powinien dożywotnio otrzymać zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Tylko czy nasze organa ścigania ujmą tego kierowcę, a sąd zasądzi taką karę?

Zadaję pytanie: Gdzie są rodzice, którzy PRZYZWALAJĄ przejeżdżaniu hulajnogą dziecku przez PRZEJŚCIE dla pieszych? Nie zmienia to faktu, że kierujący powinien dożywotnio otrzymać zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Tylko czy nasze organa ścigania ujmą tego kierowcę, a sąd zasądzi taką karę?

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
5 lat temu

Kierowca podobno już wcześniej kogoś zabił samochodem. Prawo w PL i stosowanie go jest śmieszne. Nie mylić z zabawnym.

0

Zglos komentarz

S
SierzantYelonek 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Art 2 punkt 18 kodeksu drogowego jadąc na hulajnodze jesteś traktowany jako pieszy. baaa jak dzieciak ma do 10 lat i jest z opieką kogoś dorosłego to też jest traktowany jako pieszy nawet jak jedzie na rowerze

0

Zglos komentarz

K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Kierowca do odstrzału. Ale bachor również. Przejście dla pieszych nie służy do jazdy.

0

Zglos komentarz

C
chickengirl 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tyle, że dziecko do lat 10 jest formalnie pieszym również podczas jazdy na rowerze/ hulajnodze.

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
5 lat temu

Więcej durni na przejściu niż za kierownicą........

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

ty to jakaś QRWA chyba jesteś i to w dodatku bez mózgu

0

Zglos komentarz

Reklama