Mam nadzieję że bestię z Świebodzina
przez
herstan
— 5 lat temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak ktoś jest z Mrągowa, to niech da znać czy intencja była na obszar parafii, diecezji czy na teren całego królestwa Maryi i Jezusa.
Zgłoszenie zostało wysłane