Reklama
Reklama

Komentarze

3
K
koronny 🎖️ Snajper
5 lat temu

Dla bogobojnego narodu i tak to najznakomitsi przedstawiciele tego bohaterskiego przedmurza tyle że po ludzku nie pozbawieni pokus i lubią dobrze życ i czasem se dogodzić

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
5 lat temu

Z samej gęby widać , ze zboczeniec jest!!! Mam nadzieje , ze proces będzie miał w USA i tam go chłopcy odpowiednio w pierdlu ,, przywitają,,🤪😤🤪

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
5 lat temu

Jeno słowo - OHYDA!!!

0

Zglos komentarz

Reklama