Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
Czaplak 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Wybór należy do ciebie.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Ewenementem jest donosić na siebie samego, nieistotne do kogo. Czy do księdza czy psychologa, obaj mogą być pijakami, dz***arzami, pe****lami a ty im opowiadasz o swoich sprawach.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Wiedza to potęga. Kościół katolicki ma to w orężu.

0

Zglos komentarz

Reklama