Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

teraz Szczecin bedzie sie domagal dostepu do morza?? ja pie4dO!e..

0

Zglos komentarz

B
BB55 👑 Bóg Wiochy
5 lat temu

Tam będzie wodowany nowy prom który budują już cztery lata

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

tak wodowany.. chyba zatapiany.

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
5 lat temu

To niech jesszcze przeniosą sobie Nowogrodzką gdzieś tam na podhale. A czarnek jako kościelna marionetka coś za bardzo swobodnie się czuje.

0

Zglos komentarz

K
kristofero1980 😏 Szyderca
5 lat temu

Jak wodzu powiedział że Szczecin to Szczecin i prędzej pozmienia się mapy niż przekona wodza że czarne jest czarne....Wcześniej to był Wrocław nie Rzeszów ale nie przeszło.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
5 lat temu

Mnieie interesuje te dziesiec milionów złotych nie rozliczonej zaliczki na program "Batory". Kto to zagarnął ? Kto ukradł ?

0

Zglos komentarz

Reklama