Reklama
Słowackie media przed meczem Polaków z Hiszpanią

Słowackie media przed meczem Polaków z Hiszpanią

przez [Usunięty użytkownik] — 5 lat temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
B
blablokx 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Trenera?! A był jakiś lepszy? A może a raczej napewno to nie jest kwestia trenera a układów, grubej korupcji i kumoterstwa.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
5 lat temu

Był jeszcze Popil...ale Peszko już nie gra.

0

Zglos komentarz

Reklama