Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
Bekaj 🌟 Padawan
5 lat temu

Święte słowa!

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
5 lat temu

Wuja wygrywali! To tradycja!

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Kuuurła, jak nie odkryli nosacza sundajskiego to były memy...

0

Zglos komentarz

R
Robimax 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Tak , ale nie widzielismy tego bo Solorz kodował.

0

Zglos komentarz

F
5 lat temu

na TVN, musieliby przegrywać tylko z Niemcami

0

Zglos komentarz

E
ezi000 🌾 Wieśniak
5 lat temu

wygrywali, bo mieli więcej czasu w przerwach na reklamy

0

Zglos komentarz

Reklama