Reklama
Reklama

Komentarze

4
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

I grali by lepiej w piłkę nożną niż nasi piłkarze

0

Zglos komentarz

B
bigroko 🎖️ Snajper
5 lat temu

...chociaż nie wiem czy tym nie obraziłem naszych Walczaków...za co serdecznie przepraszam...

0

Zglos komentarz

N
nettai 😏 Szyderca
5 lat temu

Kariera przed nimi to może chcieliby się pokazać z dobrej strony

0

Zglos komentarz

S
skipmen 🌾 Wieśniak
5 lat temu

dopiero by Leon szalał... po 140km/h+ piłka leci jak ręką machnie a co dopiero nogą ;ddd

0

Zglos komentarz

Reklama