Reklama
Piss zdziwiony, że większość Polaków drugi raz nie daje się nabrać?

P**s zdziwiony, że większość Polaków drugi raz nie daje się nabrać?

przez FED0RA — 5 lat temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
malaguti 😏 Szyderca
5 lat temu

Po co oszczędzać skoro i tak zayebią!

0

Zglos komentarz

K
Krzysztof19740622 🌾 Wieśniak
5 lat temu

Dlatego chcą zmusić, zeby zayebac. Ktosmusi pokryć ich pięćset plusy i premie

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Jeśli rząd mówi, że to jest dla ciebie dobre to na 100% nie jest. Ani NFI, ani OFE, ani żadne tam PPK. To kolejne ich wały, żebyś był biedniejszy.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
5 lat temu

Czy jest cos czego PiS nie z**b@l i nie ukradl? Chetnie uslysze od trolli PiSu...smialo!

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
5 lat temu

PS. - Spodziewam sie tylko minusow od analfabetow, to ich podpis!

0

Zglos komentarz

S
Sir_Gorg 😏 Szyderca
5 lat temu

Kim ci de**le chcą zmieniać Konstytucję?! Większości konstytucyjnej nie mają i mieć nie będą.

0

Zglos komentarz

Reklama