Reklama
To nie jest Ku-Klux-Klan, ale członkowie bractw katolickich zrzeszających religijnych fanatyków.

To nie jest Ku-Klux-Klan, ale członkowie bractw katolickich zrzeszających religijnych fanatyków.

przez FED0RA — 5 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
F
franek1999 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Dlaczego czarnym czubki stoją, a białym nie?

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
5 lat temu

Czy jest jakas granica, oglupienia i fanatyzmu religijnego w Polsce?

0

Zglos komentarz

Z
zakapier69 🌾 Wieśniak
5 lat temu

dlaczego, trzeba ich izolować ?

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

No cóż różne są zaburzenia psychiki.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

I oni myślą ze jakiś bóg stworzył im życie po śmierci? A zwierzętom nie?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
5 lat temu

oni raczej w ogóle nie myślą...

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Jak dobrze pamiętam to te czapki w kształcie stożka to z odlamu wiary chyba z hiszpani ale tam mieli je białe a nie czarne

0

Zglos komentarz

Reklama