Reklama
Reklama

Komentarze

3
C
Carat 😏 Szyderca
5 lat temu

Z tym (kompanijnym) id**tą bym się nie wyrywał. Jeżeli przez tyle lat dyma ten naród, jednocześnie żyjąc jak pączek na jego koszt, to kto tu jest id**tą? Jeżeli już - to może on chce być uważany za id**tę.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Szeregowy to zawsze jakiś stopień, najniższy ale stopień, podobnie jak biały pas w sportach walki, najniższy ale zawsze pas. To zwykły tchórz i wałkoń-pasożyt, nie szeregowy.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Ten kompanijny id***a sprał tak tuska że ta ryża kreatura już kilka lat ryczy i się odgraża na twiterze.

0

Zglos komentarz

Reklama