Reklama
Reklama

Komentarze

16
A
artstr ⚔️ Jedi
4 lata temu

Jeśli chodzi o mnie to już dziś wszyscy mogą wyjechać na san escobar

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

A to on straszy, czy obiecuje?

0

Zglos komentarz

U
Urzytkownik-drugi 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Nie moge sie doczekac.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Nareszcie ... koniec tej zarazy!

0

Zglos komentarz

A
Aqq300 😏 Szyderca
4 lata temu

Mam 49 lat, nie palę, niedużo piję. Mam szasę dożyć tej chwili?

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
4 lata temu

Mam 48, nie palę, również niedużo piję, jestem po zawale. Pewnie nie doczekam, ale może chociaż Tobie się uda.

0

Zglos komentarz

A
Aqq300 😏 Szyderca
4 lata temu

Tobie też wszystkiego najlepszego i 100 lat w dobrej kondycji.

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
4 lata temu

no jedno z drugim jest jednak bardzo ściśle powiązane ... albo księża albo ściganie pe****li wybór należy do Nas

0

Zglos komentarz

M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

Lepiej niech brakuje księży , jak ma ktoś przez nich cierpieć

0

Zglos komentarz

W
wujekwujo666 😏 Szyderca
4 lata temu

Jak dla mnie to już mogło by ich nie być

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

A co gdyby, wszyscy winni zostali skazani to na wolności bardzo mało by zostało panów w sutannach?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

A co gdyby, wszyscy winni zostali skazani to na wolności bardzo mało by zostało panów w sutannach?

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
4 lata temu

Oby. Jak najszybciej.

0

Zglos komentarz

Q
QUTAPHONE 🎖️ Snajper
4 lata temu

Oby. Jak najszybciej.

0

Zglos komentarz

M
mustermann 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Pan Gądecki roztacza przed nami piękne wizje. Dzień w którym upadnie polski kościół powinien być okazją do ustanowienia polskiego święta narodowego. Nikt tak nie zaszkodził Polsce jak panowie w kieckach pod watykańskim zarządem.

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
4 lata temu

No i!?

0

Zglos komentarz

Z
ZgRyZ 🌾 Wieśniak
4 lata temu

i chwała za to Panu Bogu Naszemu.

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
4 lata temu

Jak ich brakuje to kto obskakuje tego kabana.

0

Zglos komentarz

Reklama