Reklama
Source: wgrane.pl

Wyprzedzanie rodem z szybkich i wściekłych

przez bingiel — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
A
aladyn668 🌾 Wieśniak
4 lata temu

jedzie taka pi**a (wolniej od tira) pas blokuje

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
4 lata temu

Ten kierowca, co nagrywał, powinien zjechać na lewy pas, bo ciężarówka zaczęła jechać szybciej niż on.

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
4 lata temu

Ten kierowca, co nagrywał, powinien zjechać na prawy pas, bo w pewnym momencie ciężarówka zaczęła jechać szybciej niż on.

0

Zglos komentarz

T
Townsville 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nagrywajacy to wiesniak co z pola oplem wyjechal. Jedzie jak krol wsi bo mu sie nalezy.Ciezarowka wywala go na prawym pasie, A burkok musi ciagnac bardziej lewym. Zwykly uj ,ktory pryczynil sie do wypadku.

0

Zglos komentarz

M
mustermann 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A co jedzie przed tym nagrywającym?! Ty nawet ciągnika nie powinieneś prowadzić.

0

Zglos komentarz

Reklama