Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
dombras 😏 Szyderca
4 lata temu

na szambo w ornatach zabrakło by miejsca na całej wiochapl

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

Przeciez nic sie nie stalo...wszyscy na wolnosci bo Ziobro sie boi ich ruszyc! Teraz oni maja wladze w Polsce!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

Od dawna jest znane powiedzenie na swiecie: "Glupi jak Polak", bardzo aktualne za rzadow PiSu i sekty kosciola, bo kazdy narod ma taka wladze, jaka wybierze!!!

0

Zglos komentarz

Reklama