Reklama
Zawsze uważałem,

Zawsze uważałem,

przez [Usunięty użytkownik] — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Czemu teraz wszystko musi być stosowne lub nie stosowne. Za komuny łykałem takie pałeczki i nic mi nie jest. Bo teraz kler woli dzieciom dawać swoje pałeczki.

0

Zglos komentarz

S
Suzzi86 🎖️ Snajper
4 lata temu

Ariel, czego Tobie w dzieciństwie brakowało, że teraz wszystko kojarzy Ci się z jednym?

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
4 lata temu

Pałeczki wujka

0

Zglos komentarz

Reklama