Reklama
Wspominał pan coś o władaniu językiem polskim, drogi panie Horało?

Wspominał pan coś o władaniu językiem polskim, drogi panie Horało?

przez FED0RA — 4 lata temu
1

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
J
JOGI1972 🏹 Łowca
4 lata temu

Powinien najpierw pisać w Wordzie, to by mu z automatu popoprawiało ;)

0

Zglos komentarz

Reklama