Reklama
Reklama

Komentarze

2
W
wiocha84 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jerzyki raczej w miastach żyją. Tak więc ten tego....a ostatnie zdjęcie to jak najbardziejj

0

Zglos komentarz

K
Kauczuku 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Jeże wpie*dalają, jerzyki zapie*dalają, de**le wypie*dalają

0

Zglos komentarz

Reklama