Reklama
Reklama

Komentarze

8
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

A tak mu zazdrościcie prawaki tych milionów z moich podatków a on biedak bo i tak nie może tego przepić.

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Żeby miliony podatku płacić, to jakimś miliarderem być musisz...

0

Zglos komentarz

H
hoseroberto2 😏 Szyderca
4 lata temu

Żeby ci żarcie w gardle też stanęło odpustowy grajku.

0

Zglos komentarz

M
mareniu71 🌾 Wieśniak
4 lata temu

ty pisowski lizodu**e lepiej napisz jak dudzie miód kapie z ust won poprańcu

0

Zglos komentarz

G
Gruber 🎖️ Snajper
4 lata temu

Było na głównej sto razy

0

Zglos komentarz

P
popolek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A kto to jest?

0

Zglos komentarz

P
Palazzi 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To pij Sake i jedz jabłka !!!!!! DZBANIE

0

Zglos komentarz

E
enter69 🏹 Łowca
4 lata temu

cesarz disco polo??

0

Zglos komentarz

S
spokojny25 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To jest człek bez kręgosłupa moralnego.Za poprzednich rządów przymilał się do PSL-u teraz do pisuarów.

0

Zglos komentarz

Reklama