Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Typowe prawaki co modlą się ze pe****li.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Jak widzę, pe**łki i pe****le sutannowe nas minusują. Kij wam w oko, cymbały!

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Mafia pe****lska ma się dobrze w Polsce, chroniona przez tzw. ministra sprawiedliwości, niejakiego Zero!

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

Południowoamerykańskie " szwadrony śmierci " mogłyby przywrócić moralność w Polsce

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
4 lata temu

Ja mogę się pomodlić w jego intencji. Do boga śmierci i zemsty.

0

Zglos komentarz

C
cz0pek 🏹 Łowca
4 lata temu

Nawet swojego boga się nie boją squrwensyny yebane !

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Peron 'Włoszczowa'. Legenda głosi, że nawet ekspres rzadko staje. Dobrze, że pleban nieruchliwy.

0

Zglos komentarz

Reklama