Reklama
Source: wgrane.pl

Kiedy wyślesz kobietę do fryzjera na Filipinach

przez mr0zu — 4 lata temu
15

Zglos post

Reklama

Komentarze

13
C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Bardzo ciężko się tego słucha...

0

Zglos komentarz

W
wwwmarek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To nie słuchaj, wywalaj z wioski, książki sobie poczytaj.

0

Zglos komentarz

L
Lucabrossipoznan 🏹 Łowca
4 lata temu

Biznesmen pełna gęba. 1000 zł rozmieniali 15 minut ?

0

Zglos komentarz

M
mustermann 🌾 Wieśniak
4 lata temu

De**l. Zupełny.

0

Zglos komentarz

M
malyglo 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Może sprawdż czy nie pozbyła się praptaka bo nie będziesz miał co c*mkac

0

Zglos komentarz

W
wwwmarek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W końcu coś śmiesznego na tej Wiosce. Tym razem nie PiS i nie PO.

0

Zglos komentarz

S
sephii88 💩 JP 100%
4 lata temu

Haha:D 7500zl:D za fryzjera i to na wiosce:D moze mu sie ze starymi jeszcze banknotami pomieszalo:D

0

Zglos komentarz

B
barman-21 🌾 Wieśniak
4 lata temu

7500 PHP czyli Filipińskiej waluty. W opisie masz że jest to 600zł

0

Zglos komentarz

N
nicemen1 😏 Szyderca
4 lata temu

Opierdool maszynką po taniości i g*tara, zmieni się znacznie i szybko.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

🤦‍♂️

0

Zglos komentarz

T
TheGoral101 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Każdy burak cebulka może teraz zostać jud**erem, influencererem,i trzepać kasę z tych osłów (bo inaczej nie da się tego nazwać) którzy sami ich wspierają finansowo,i siedzi sobie taki człenio,drinka popija i opowiada o swoich pseudo problemach,a dzieci się podniecaja

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
4 lata temu

Radiowęzeł ZK w Ostrołęce?

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
4 lata temu

Przepraszam za bluzgi. Czy to jest radiowęzeł któregoś z zakładów karnych?

0

Zglos komentarz

T
tizet 🌾 Wieśniak
4 lata temu

haha

0

Zglos komentarz

R
rojto 💩 JP 100%
4 lata temu

Taaaa fryzjer 7,5 tysiaca??? Mandat 2,5 tysiaca??? Zdaje sie ze gościu najpierw powinien opowiadac, a pozniej pic...

0

Zglos komentarz

Reklama