Reklama
Gdybym ja wiedział, że za 2 godziny będzie pożar...

Gdybym ja wiedział, że za 2 godziny będzie pożar...

przez FED0RA — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

1
G
glauthor 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A bo widzisz... w OSP jest troszkę inaczej niż w prawdziwym życiu. Tam nie płacą pensji ale za udział w akcji pożarniczej więc... no jakoś tak wiedzą troszkę wcześniej

0

Zglos komentarz

Y
Yuro 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Taki grafik pożarów to trochę... ("+" dla Ciebie ;)

0

Zglos komentarz

M
metiu6 🏹 Łowca
4 lata temu

Wiedzą jak sami podpalą!!!

0

Zglos komentarz

Reklama