Reklama
Source: wgrane.pl

Funkcjonariusze, którzy się zeszmacili i ześwinili.

przez FED0RA — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
B
bonkero 😏 Szyderca
4 lata temu

W Polsce mamy tyle szmat, że z porządkami powinno pójść bardzo łatwo.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Sory, ale 30 lat temu widziałem lepiej zrobione morfingi na Amidze 500.

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
4 lata temu

Tak wiemy waliłeś konia do Amigii 500, nie musisz sie tłumaczyć. Ahhh te piksele….

0

Zglos komentarz

N
nielubiekaczki 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Oni się nie zeszmacili, raczej przestali udawać.

0

Zglos komentarz

Reklama