Source: wgrane.pl
Funkcjonariusze, którzy się zeszmacili i ześwinili.
przez
FED0RA
— 4 lata temu
W Polsce mamy tyle szmat, że z porządkami powinno pójść bardzo łatwo.
Zgłoszenie zostało wysłane
Sory, ale 30 lat temu widziałem lepiej zrobione morfingi na Amidze 500.
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak wiemy waliłeś konia do Amigii 500, nie musisz sie tłumaczyć. Ahhh te piksele….
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane