Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
Anonim
4 lata temu

dobrze, że dziadek nie zyje, boby się pewnie pomylił, i serią po nich pociągnał... a może to nie byłaby pomyłka?

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Największe ś**ństwo, to pozwolić narodowcom na profanowanie rocznicy powstania. Powstańcy się w grobach przewracają widząc takie upamiętnianie ich heroizmu, walki i niejednokrotnie śmierci. A wszystko dzięki słońcu naszego narodu, który na to pozwala

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

ręce powinno się ucinać takim sqrwysynom

0

Zglos komentarz

A
adam9040 💩 JP 100%
4 lata temu

Brakuje na razku tęczowego wieńca

0

Zglos komentarz

Reklama