Reklama
Świeckie państwo...

Świeckie państwo...

przez [Usunięty użytkownik] — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
artek66 🎖️ Snajper
4 lata temu

Qrewski przybytek na 2 planie :)

0

Zglos komentarz

B
borekpp 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie przeciwko nam (katolom ) bluźnisz głupcze, lecz przeciwko przybytkowi Kościoła świętego,więc nie od nas wnet cię pomsta dopadnie, lecz od Boga samego...

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

Przy placu św.ojca świntego

0

Zglos komentarz

S
Shady76 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To już nawet w tej waszej demokracji nazwy ulic nie mogą się kojarzyć religijnie? A gdzie wolność słowa, wyznania i sumienia? Co maja nazwy ulic do świeckości państwa?

0

Zglos komentarz

Reklama