Reklama
Dzisiejsza rozprawa aktywistów LBO w sprawie obalenia pomnika pedofila została odroczona, ponieważ materiał dostarczony przez policję był wadliwie nagrany i sąd nie był w stanie go odtworzyć. Brawo policja

Dzisiejsza rozprawa aktywistów LBO w sprawie obalenia pomnika pe****la została odroczona, ponieważ materiał dostarczony przez policję był wadliwie nagrany i sąd nie był w stanie go odtworzyć. Brawo policja

przez FED0RA — 4 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Milicja towarzysza Yarosława dopracowała zacieranie śladów do katolickiej doskonałości.

0

Zglos komentarz

A
aljar 🎖️ Snajper
4 lata temu

ksiądz pe****l to zło gorsze od covida. dzisiejszy kościół kojarzy się z księdzem pe****lem. szkoda, że księży pe****lów chroni parszywa zmiana. ***** *** i pe****lów.

0

Zglos komentarz

Reklama