Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
tyczka333 🌾 Wieśniak
4 lata temu

do roboty a nie tylko daj i daj

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Co ty wiesz o pracy na wsi?

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

jestem od wieków z miasta ale rolnik ma przejeb,,,,ne

0

Zglos komentarz

A
Anonim
4 lata temu

spod kamieni tacy idioci wyłażą, czy z deszczem spadają?

0

Zglos komentarz

F
flamers 🌾 Wieśniak
4 lata temu

a na kogo większość rolników głosowała ?

0

Zglos komentarz

S
szefszefow90 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Pisiory tak teraz kują co by miastowe rolasom nie pomagały i dobrze im idzie niestety.... raczej bez sensu teraz, w tym momencie wypominać im że tak głosowali wczesniej ;( ważny jest moment olśnienia! Ino w kupie cos można zdziałać;)

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Chlopi zawsze glosowali na PiS...I NIE SA ZADOWOLENI?

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

ktoś ich otumanił że katolik głosuje na katolika ... a oni się nie domyślają że katolika najchętniej rżnie katolik

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

co to jest rolnik? Ci na proteście to nie rolnicy to przedsiębiorcy. Mają ogromne biznesy ogromne dotacje ulgi i po prostu mili pecha bo \źle oszacowali biznes. U mnie w okolicy wszyscy rezygnują ze ś**ń a oni nie. Druga sprawa że faktycznie władza przez rozmaite dotacje, wsparcia, granty, dofinans...

co to jest rolnik? Ci na proteście to nie rolnicy to przedsiębiorcy. Mają ogromne biznesy ogromne dotacje ulgi i po prostu mili pecha bo \źle oszacowali biznes. U mnie w okolicy wszyscy rezygnują ze ś**ń a oni nie. Druga sprawa że faktycznie władza przez rozmaite dotacje, wsparcia, granty, dofinansowania, ..... Wszystkim daje i wszyscy się kłócą kto jest lewakiem i kto ma dostać więcej. Nie tedy droga pokłócimy się tylko.

0

Zglos komentarz

Reklama