Reklama
Pytanie, czyje uczucia się obraziły? Boga, proboszcza czy faryzeuszy?

Pytanie, czyje uczucia się obraziły? Boga, proboszcza czy faryzeuszy?

przez FED0RA — 4 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
A
aljar 🎖️ Snajper
4 lata temu

pe****lom w sutannach we łbach się poprzewracało. siedlisko pe****lii, pijaństwa i zboków trzeba zlikwidować. ***** kler

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

To dobitnie świadczy, że mentalnie polscy katolicy są w głębokim katolickim średniowieczu. Kiedy będziecie karać, za nie klęczenie przed pe****lem w sutannie na ulicy?

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

To nie wiedzieliście ze pe****lia jest rodzajem sakramentu? Dzieci bliżej boga ;)

0

Zglos komentarz

Reklama