Pytanie, czyje uczucia się obraziły? Boga, proboszcza czy faryzeuszy?
przez
FED0RA
— 4 lata temu
pe****lom w sutannach we łbach się poprzewracało. siedlisko pe****lii, pijaństwa i zboków trzeba zlikwidować. ***** kler
Zgłoszenie zostało wysłane
To dobitnie świadczy, że mentalnie polscy katolicy są w głębokim katolickim średniowieczu. Kiedy będziecie karać, za nie klęczenie przed pe****lem w sutannie na ulicy?
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie wiedzieliście ze pe****lia jest rodzajem sakramentu? Dzieci bliżej boga ;)
Zgłoszenie zostało wysłane