Reklama
Reklama

Komentarze

5
H
homo_sapiens 🌟 Padawan
5 lat temu

To jeszcze nic! Zwycięstwo to naród zwycięzców (a przynajmniej jego religijna część) przypisuje nie armii czy dowódcy tylko właśnie tej z obrazka po lewej. Czyli ta z lewego obrazka pokonała tą z prawego obrazka.

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
5 lat temu

Ciekawe co będzie, jak ta z prawego obrazka, zechce się zemścić. Wojna Matek Boskich będzie ? Po za tym wszyscy wiedzą, że Yarosław jest matką wszystkiego, myślisz, że pozostanie bezczynny ? K@@wa, wojna trzech matek się szykuje ;)

0

Zglos komentarz

R
reformacja 🏹 Łowca
5 lat temu

Matko Elektryczna, miej w opiece inne matki, żeby się w wojnach nie powyrzynały

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
5 lat temu

Raz zwyciężyliście i już myślicie ze wasza Maryja lepsza a ile razy przegraliście z inną maryją.

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
5 lat temu

Matka Boska zwana Częstochowską, została uprowadzona przez Władysława Opolczyka z ruskiego miasteczka Bełz

0

Zglos komentarz

Z
z_arki 😏 Szyderca
5 lat temu

To nie byli prawosławni, to byli komuniści. Po prawej powinna być czerwona gwiazda.

0

Zglos komentarz

A
Anna38234 🏆 Master
5 lat temu

Komunistyczne było dowództwo. Fakt, masz rację. Ale prości żołnierze, głownie chłopi byli w większości religijni. Przeważnie prawosławni. Ale i też sporo katolików, żydów, a nawet muzułmanów.

0

Zglos komentarz

Reklama