Reklama
Reklama

Komentarze

4
F
Fixumdyrdum Czysta Moc
4 lata temu

Coraz bardziej powiększa się ta lista tych do yebania, a swoją drogą ciekawy tekst :)

0

Zglos komentarz

P
przemus1410 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Data się nie zgadza.

0

Zglos komentarz

Z
4 lata temu

Konfederacja to największy syf jaki się ulągł w Polsce w ostatnim ćwierćwieczu.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
4 lata temu

zaraz po twojej starej

0

Zglos komentarz

N
nielubiekaczki 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja bym konfy nie jebał bo oni to lubią. Zresztą karakan pewnie też.

0

Zglos komentarz

Reklama