Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Posprzątałem chociaż czy jesteś taki sam de**l co te puszki zistawil?

0

Zglos komentarz

L
lihuj 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nie mieli kosza na śm***i to wyebali.Prawie kaźdy tak robi.

0

Zglos komentarz

E
enter69 🏹 Łowca
4 lata temu

od kiedy w lesie są koszy na śm***i? puszki zapakować do reklamówki a potem wyrzucić do śmietnika. to już problem? same lenie i śm***iarze.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Puszki zabrałeś na złom resztę zostawiłeś?

0

Zglos komentarz

K
kondziula14 🏹 Łowca
4 lata temu

A prezerwatywy zużytej nie znalazłeś hehe

0

Zglos komentarz

M
miniek_nrw 😏 Szyderca
4 lata temu

Takimi zdjęciami z mojego lasu, to mógłbym zawalić całą "Wiochę".

0

Zglos komentarz

Reklama