Reklama
Reklama

Komentarze

4
O
Ogirys 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ale co trzeci od lewej czy od prawej?🤣

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Pierwszy od środka ;-)

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Za Wiatera zawsze plus

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Roman Polanski odmawia odpowiedzi czy był trzeci. „Obiecywała, że ma 9 lat, w rzeczywistości miała 13. Gdybym znał prawdę to nawet bym jej nie tknął”

0

Zglos komentarz

Z
zoltarxx 🌟 Padawan
4 lata temu

Trzeba być skończonym id**tą, totalnie oderwanym od rzeczywistości, żeby po ponad 40 latach od zdarzenia, dalej przywoływać temat Polańskiego. Polański się wytłumaczył, pojednał z "ofiarą" i wypłacił sowite odszkodowanie, co zrobił twój kościół kundelku ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Nie zmienia to faktu że jest nadal pe****lem jak większość celebrytów.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

POJEDNAŁ SIĘ Z OFIARĄ? W JAKI SPOSÓB? WSADZIŁ JEJ SWOJEGO KU. TA. SA DO CI. PY? A CO Z RESZTĄ OFIAR? BO MÓWISZ PRZYD**ASIE O JEDNEJ OFIARZE, A Z CO Z RESZTĄ?

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

TEN PE****L MA STANĄĆ PRZED AMERYKAŃSKIM SĄDEM ZA BESTIALSKI GWAŁT NA NIELETNIEJ A NIE „POJEDNAĆ SIĘ Z OFIARĄ”. KAŻDY KTO BRONI PE****LA JEST WSPÓŁWINNY

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Dlatego Polański się nie załapał na grafikę po prawej 😉

0

Zglos komentarz

Reklama