Reklama
Source: wgrane.pl

Beznadziejna jakość wykonania w nowym Mercedesie

przez Trzcin — 4 lata temu
25

Zglos post

Reklama

Komentarze

19
R
remo05 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wykonaniem przypomina replike mercedesa z aliexpress

0

Zglos komentarz

Z
ZgRyZ 🌾 Wieśniak
4 lata temu

trzeba zawsze wybierać chińskiej produkcji, a nie węgierskiej, czy tam indyjsko-malezyjskiej.

0

Zglos komentarz

P
Pedro678345 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ciekawe mój nie trzeszczy

0

Zglos komentarz

S
sabek79 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Z AliExpress zamawiany?

0

Zglos komentarz

E
Eltominc 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Co wymagać ta klasa to Mercedes dla biedaków

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie wiedział co kupuje?

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
4 lata temu

Na polski rynek, w Turcji składany...........

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
4 lata temu

A ja narzekam, jak mi jeden plastik w bagażniku Kii hałasuje.

0

Zglos komentarz

S
Sir_Gorg 😏 Szyderca
4 lata temu

Niemieckie samochody, a szczególnie Mercedes, Audi i BMW to w tej chwili makabrycznie drogi, potężnie przeszacowany, awaryjny szrot. Trzeba być de**lem, żeby to kupować.

0

Zglos komentarz

H
Hermix84 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W pełni się z Tobą zgadzam. Dodam jeszcze, że jeżdżąc takim autem wpisujesz się w klub buraków z audi bmw i merctedesa (nie generalizuje ale to powszechna wiedza - nawet Przez BMW to przyznał mówiąc o wschodzie europy). Stać mnie na te auta ale w życiu bym ich nie kupił. Za tydzień odbieram nowiut...

W pełni się z Tobą zgadzam. Dodam jeszcze, że jeżdżąc takim autem wpisujesz się w klub buraków z audi bmw i merctedesa (nie generalizuje ale to powszechna wiedza - nawet Przez BMW to przyznał mówiąc o wschodzie europy). Stać mnie na te auta ale w życiu bym ich nie kupił. Za tydzień odbieram nowiutkiego Japońca 2,5 L Hybrydka plug in 306 KM. W garażu stoją już dwa podobne. Pozdrawiam.

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
4 lata temu

Przemysł samochodowy to nie przemysł muzyczny. Im droższy samochód tym gorszy, instrumenty całkiem odwrotnie..

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

To te Mercedesy montowane w Polsce?

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Ma byc tani "Mercedes"... to trzeba taniej, polskiej sily roboczej!

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
4 lata temu

Sam piszesz i sam sobie odpowiadasz? To rozdwojenie jazni, czy zappmniales sie przelogowac?

0

Zglos komentarz

Z
Zetar 😏 Szyderca
4 lata temu

I jeszcze sam sobie plusuje lol

0

Zglos komentarz

R
remo05 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Wykonaniem wygląda jak replika mercedesa z aliexpress

0

Zglos komentarz

K
Kot_Alik 😏 Szyderca
4 lata temu

Przesuszony po powodzi :)

0

Zglos komentarz

C
Czaplak 🌾 Wieśniak
4 lata temu

W domu to on też wszystko tak obmacuje ? To jakiś niedorobiony terapeuta, czy co ?

0

Zglos komentarz

K
krowal 😏 Szyderca
4 lata temu

Proponuję jeszcze jeden test, przypi****lić młotem. Na 100% się rozpadnie. Tandeta.

0

Zglos komentarz

G
gacek70 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To kup sobie od Morawieckiego obiecane auto jak ci gwiazda nie pasuje !!

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
4 lata temu

Made in China ;)

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
4 lata temu

Wszystkie części są produkowane w europie. ale formy wtryskowe już nie. większość z chin. przed virusem zawsze na miejscu sprawdzało się stan form, geometrię elementów i dopiero wtedy chińskie formy mogły wjechać do europy. ale odkąd jest ban na podróże, odsyłają wszystko jak leci, a na miejscu nie...

Wszystkie części są produkowane w europie. ale formy wtryskowe już nie. większość z chin. przed virusem zawsze na miejscu sprawdzało się stan form, geometrię elementów i dopiero wtedy chińskie formy mogły wjechać do europy. ale odkąd jest ban na podróże, odsyłają wszystko jak leci, a na miejscu nie ma już czasu na dokładne poprawki. nie łudźcie się, większość aut ma teraz to samo. zwłaszcza że durni jakościowcy patrzą tylko na wygląd. wyjątkiem jest volvo, które najpierw kontroluje czy nic nie skrzypi, a wygląd jest na drugim miejscu

0

Zglos komentarz

R
rozmaryn789 🏹 Łowca
4 lata temu

Napewno dostepny tylko dla Polaka

0

Zglos komentarz

J
jpr123 🌾 Wieśniak
4 lata temu

O kurczaki trzeszczy jak Laguna II

0

Zglos komentarz

S
sigismund.3.vasa 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Glupoty gadasz.... 10 lat Laguna 2 po lifcie jezdzilem i nawet w 10% tak nie trzeszczala jak ta padaka od Merca.

0

Zglos komentarz

Reklama