Reklama
Reklama

Komentarze

4
P
piter783 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Do p[eca ze sk*****lem

0

Zglos komentarz

P
piter783 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kania za te dzieci skrzywdzone przez ciebie wynaturzona bestio. Przez komin do piekła idź precz ty sku....nu

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Katolicka pe****lia w Polsce ma się dobrze.

0

Zglos komentarz

M
misiekb1977 😏 Szyderca
4 lata temu

Pieciu chooji na jednym zdjeciu.....

0

Zglos komentarz

Reklama