Reklama
Reklama

Komentarze

3
O
Ogirys 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Morał z tego taki że lepiej będzie płacić podatki np w niemieckim urzędzie skarbowym... Że dla swego tępego elektoratu który nie pozwoli im przegrać pisiory gotowe są na doprowadzenie kraju do całkowitej ruiny... ***** ***

0

Zglos komentarz

A
4 lata temu

Jak to nikt nie zyska? Przeciez spisywali to rzadowi eksperci wiec napisali to dla siebie i to oni skorzystaja.

0

Zglos komentarz

Y
Yiddish 🏹 Łowca
4 lata temu

***** *** tyle w temacie.

0

Zglos komentarz

Reklama