Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
diabliczek 😏 Szyderca
4 lata temu

Są sytuacje, w których 17-tka zamiast 19-tki może okazać się sporym problemem...

0

Zglos komentarz

P
piotr1809 🌾 Wieśniak
4 lata temu

19-nastka po denominacji... czy reasumpcji

0

Zglos komentarz

M
mali0011 🌾 Wieśniak
4 lata temu

A nakretka 13... :)

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nakrętka 13? Raczej rzadko spotykana, chyba miałeś na myśli nakrętkę ósemkę pod klucz trzynastkę.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
4 lata temu

No co🤭klucze uniwersalne.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Widocznie wybrałeś najtańszą wersję, zawsze możesz wybrać europejskiego producenta... 😉

0

Zglos komentarz

Reklama