Reklama
Reklama

Komentarze

5
A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

Kto powiedział że ksiądz musi być na pogrzebie ?Co to nieboszczykowi pomoże ?

0

Zglos komentarz

A
aaarek ⚔️ Jedi
4 lata temu

każdy ksiądz Ci to powie. Na pogrzebie masz mieć księdza choćby nawet pijanego jak to się ze 2 miesiące temu zdarzyło

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

sąsiedzi

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Pomoże nieboszczykowi kasę z rodziny wycisnąć ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

le o co chodzi nie rozumiem? określ się wierzysz zgadzasz się na ich warunki to nie biadol tylko płać nie wierzysz to go nie zapraszasz proste możesz jeszcze zaprosić kogoś od brata alberta (o ile dobrze pamiętam nazwę) oni nie biorą ustalonych stawek

0

Zglos komentarz

Łukasz67846 🌾 Wieśniak
4 lata temu

a80siwy, doinformuj sie, z moze zrozumiesz. 2700 zl pobrano od czlowieka, tylko dlatego, ze chcial postawic pomnik. Za pogrzeb zaplacil ponad 4000 zl. Nalezy dodac, ze to jedyny cmentarz w Brzezinach, niestety, zarzadzany przez klechy.

0

Zglos komentarz

C
Cyber69 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

I chlastu po chytrych łapskach. Będzie mi tu wciskał ze zbawienie nie jest tanie ... Najchętniej kopa w zadek, ale są tacy ktorzy bez ksiundza nawet się nie z3sraja.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

i gdzie sens? nie chcesz nie płacisz ...

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

Nie każdy cmentarz jest komunalny. Wielu klechów uczyniło sobie z darowanego przez państwo interesu swój prywatny folwark. Jak ksiądz ci zaśpiewa 500 za samo otwarcie bramy to też w zębach mu przyniesiesz sługusie?

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
4 lata temu

sądy sądami a "sprawiedliwość" jest po ich stronie

0

Zglos komentarz

M
muzg 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Łaskę robi? No ks powinnien wypłatę dostawać jakieś 2tys nic nie robi spi w domu koło kościoła… na co mu pieniądze? Na wnuki? Podobno niemają dzieci…

0

Zglos komentarz

Reklama