Reklama
Reklama

Komentarze

5
D
deMOTYWATOuR 🌾 Wieśniak
4 lata temu

90% chłopów tak klęczy. Jak nie masz się czego czepiać, to czep się swojego chłopa

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Pytanie: duda tak klęczy w kościele czy przed prezesem?

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Nawet porządnie klęczeć nie potrafi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

A klękanie na stadionach jest śmieszne czy też nie?

0

Zglos komentarz

L
leczero 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Człowiek nie jest stworzony do kleczenia

0

Zglos komentarz

Reklama