Reklama
Mnie śmieszy.

Mnie śmieszy.

przez [Usunięty użytkownik] — 4 lata temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
bubek666 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Iggy jeszcze nas wszystkich przeżyje :P

0

Zglos komentarz

H
hatson 😏 Szyderca
4 lata temu

Dokladnie. Wez tu wmawiaj dzieciom, ze narkotyki i alkochol szkodza, jak kuzwa ludzie muzyki, co dawali w latach 70tych wszystko, co sie dalo, maja sie calkiem niezle. Pawel

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Mnie szmieszy, że ktoś kogo admin zrobił fałszywym Bogiem Wiochy wrzuca takie coś, de**lu tu się wrzuca absurdy, zrozumiesz to kiedyś?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Sorry śmieszy tam powinno być.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Opinia kr***na zawsze jesz zabawna. Znowu prozaku nie zażyłeś??? :)

0

Zglos komentarz

T
TheGoral101 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Żeby każda laska starzała się jak Anniston

0

Zglos komentarz

D
dupa-mariana 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Chciałbym się tak starzeć jak Iggy Pop

0

Zglos komentarz

Reklama