Reklama
Reklama

Komentarze

10
T
tomasz1968 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

W Wałbrzychu miał być ukrytu złoty pociąg, a tu cyk i wjeżdża złota kolacja dla Dworczyka.

0

Zglos komentarz

F
franek1999 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Nie będziemy analizować PiSowskiego, wydalonego gó....wna.

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
4 lata temu

pytanie: zeżarł, czy wziął rachunek na tyle, odpalając knajpie kilka stów, żeby potem dostać zwrot kosztów.

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
4 lata temu

...w sosie z małych pand.

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Dziwną ma ksywę ten gość, TW Wolfgang to przecież ambasador pis w Berlinie i mąż przyłębskiej od trybunału.

0

Zglos komentarz

L
lslodko 😏 Szyderca
4 lata temu

Gastronomia zarabia glownie na napojach, wzial jakis tam rocznik Szato Pierdzio i 4 tysie pekaja.

0

Zglos komentarz

Z
zwierzak250477 😏 Szyderca
4 lata temu

Niezłe bogole w tym PiSie. Kasa którą wydał Dworczyk starczy na pokrycie sławnych ośmiorniczek Sikorskiego i Rostowskiego (1352 zygli), kolację Belki z Sienkiewiczem (1435 zygli), kolacją Bieńkowskiej z Wojtunikiem (822) i jeszcze zostanie prawie 400 na d**eczki. Tylko komu d**eczki w głowie po taki...

Niezłe bogole w tym PiSie. Kasa którą wydał Dworczyk starczy na pokrycie sławnych ośmiorniczek Sikorskiego i Rostowskiego (1352 zygli), kolację Belki z Sienkiewiczem (1435 zygli), kolacją Bieńkowskiej z Wojtunikiem (822) i jeszcze zostanie prawie 400 na d**eczki. Tylko komu d**eczki w głowie po takim żarciu? :)

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
4 lata temu

Ludzkim Panom się po prostu należy !

0

Zglos komentarz

A
arturoroma 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Może było 3,5 tys napiwku, skąd możemy wiedzieć że nie 🙅

0

Zglos komentarz

P
piotrek0283 💩 JP 100%
4 lata temu

A nie pomyśleliście buraki, że było to spotkanie na kilkadziesiąt osób i koszt zakupu ciastka, kawy i wody będzie w hotelu tyle wynosił? Grunt to siać totalny zamęt, a może sprawa zastępcza dla krowolubnych abdullahów terrorystów?

0

Zglos komentarz

Reklama