Reklama
Chronił pedofilów, ale nie odszedł w niesławie i zapomnieniu.

Chronił pe****lów, ale nie odszedł w niesławie i zapomnieniu.

przez FED0RA — 4 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
B
BB55 👑 Bóg Wiochy
4 lata temu

A z prawej strony Głodzia Skworc . Również obrońca pe****lów

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

W mafii każdy musi się trzymać razem aby to się nie rozsypało także w mafii pe****lskiej,,,...😤😤😤

0

Zglos komentarz

N
normal 🌟 Padawan
4 lata temu

Zdelegalizować KK

0

Zglos komentarz

K
koronny 🎖️ Snajper
4 lata temu

mają przećwiczone ... Wesołowskiego jak zakopywali to było przy dołku fioletowo

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Wspólnie balowali to i się wspólnie żegnają

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Że przyszła czarna mafia, to jakoś zrozumiałe, ale że tego obrońce pe****li przychodzi żegnać kilkuset świeckich z**bów, to przechodzi ludzkie pojęcie. Widać ci "żarliwi" katolicy uważają, że gwałcenie dzieci się po prostu klechom należy.

0

Zglos komentarz

Reklama