Reklama
Reklama

Komentarze

22
K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
4 lata temu

Wyborcy P**Su lubią to. Łapki w górę katoz**by.

0

Zglos komentarz

S
s2ym0n 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ciągnij palę ojcu szmaciarzu

0

Zglos komentarz

H
HuanMigel 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Bydlaku! Nareszcie zdechleś! A moderator jak usunie jest również bydlakiem!

0

Zglos komentarz

K
kocurxtr 🎖️ Snajper
4 lata temu

Brakuje słów, ... Na szczęście amunicji powinno wystarczyć...

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
4 lata temu

Paszoł w pizdu..............

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
4 lata temu

Przez takich ludzi obrzydzenie do kościoła tylko narasta. A powinniśmy ich publicznie napierd....c za takie coś. Ale czy to możliwe w tym chorym kraju?

0

Zglos komentarz

G
Gregus 🌾 Wieśniak
4 lata temu

"Od czasów Konstantyna cechami, po których rozpoznaje się ten Kościół, są obłuda i przemoc; codzienną praktyką tej religii stała się masowa zagłada. Surowo zakazywano zabijania pojedynczych osób, ale uśmiercanie tysięcy ludzi było dziełem miłym Bogu. To nie obłęd, to jest chrześcijaństwo." Karlheinz...

"Od czasów Konstantyna cechami, po których rozpoznaje się ten Kościół, są obłuda i przemoc; codzienną praktyką tej religii stała się masowa zagłada. Surowo zakazywano zabijania pojedynczych osób, ale uśmiercanie tysięcy ludzi było dziełem miłym Bogu. To nie obłęd, to jest chrześcijaństwo." Karlheinz Deschner

0

Zglos komentarz

R
rocky_balboa 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Do piekła !!

0

Zglos komentarz

G
golll 💩 JP 100%
4 lata temu

Normalnie SZOK. A wydawać by się mogło że mamy myślących rodaków. A tu proszę. Fotka i lecimy z hejtem bez nawet próby sprawdzenia czy taka sytuacja miała miejsce.

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
4 lata temu

A Ty sprawdziłeś? czy od razu lecisz z obroną zwyrola w sutannie ? Nawet bez próby sprawdzenia czy taka sytuacja rzeczywiście miała miejsce ? ps: ja sprawdziłem

0

Zglos komentarz

A
antonsrocki 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Zapoznaj się z raportem francuskiej komisji ds. pe****lii w krk. Od 1950 roku księża (ok 3200 gwałcicieli) zgwałcili 216 000 (tak, dwieście szesnaście TYSIĘCY!!!) dzieci. Do tego stwierdziła, że kościół instytucjonalnie ukrywała zbrodniarzy i tuszował sprawy. Ciężko więc nie wierzyć w takie inform...

Zapoznaj się z raportem francuskiej komisji ds. pe****lii w krk. Od 1950 roku księża (ok 3200 gwałcicieli) zgwałcili 216 000 (tak, dwieście szesnaście TYSIĘCY!!!) dzieci. Do tego stwierdziła, że kościół instytucjonalnie ukrywała zbrodniarzy i tuszował sprawy. Ciężko więc nie wierzyć w takie informacje.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Czy Roman polanski na łożu śmierci przyzna się ile rzeczywiście dziewczynek zgwałcił? Czy córka rudego wyzna ile ch u jów miała w ci pie i iloma chorobami wenerycznymi jest zakażona? Co na to brat Michnika?

0

Zglos komentarz

A
arturoroma 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Gdyby trafiło to na dziecko w mojej rodzinie, wśród znajomych... zbieram ekipę, odwiedzam takiego ksiedza a wtedy zabawa by się zaczęła. Ale by tańczył z gorącym metalowym prętem w tyłku.

0

Zglos komentarz

C
4 lata temu

Co za fejk a ciemna masa lajkuje. He he jaki ksiądz bo tylko ktoś napisał brednie bez podania faktów typu .. jakiś ksiądz ,jakieś dzieci hehe standard szerzenie propagandy

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
4 lata temu

2 minuty szukania i wiem ze chodzi o Włochy i Instytut im. Antonio Provolo w Weronie a także o Argentyne gdzie 2 księży zostało karnie przeniesionych. Ksiądz który do tego sie przyznał dziennikarzom nazywał sie Eligia Piccoli. I nie jest to fejk.

0

Zglos komentarz

N
nielubiekaczki 🌾 Wieśniak
4 lata temu

I co wielbicielu pe****lów ? Może go bronisz i piszesz że to kłamstwo bo jesteś taki sam ? Pi*******y zwyrolu.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
4 lata temu

Jaki zbokol!!! Ilu jeszcze takich nosi s**ienki , które ich chronią???? Jak długo jeszcze będziemy tolerować takie zachowanie i kiedy wymiar sprawiedliwości , świecki oczywiście im się dobierze do d**y a nie zlewa temat????? Pytam się kiedy????😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

Bo to te "tradycje chrzescijanskie" od wiekow...

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

PS. - Jutro niedziela, nie zapomnijcie szelescic na tace...

0

Zglos komentarz

P
4 lata temu

szelescily to chyba twoje portki z kreszu na plebanii w tamtych latach jak byles wikariuszem trolu zakapiorze, a na filmie stary dziad ktory chyba nie wiec co mowi, a jesli to prawda to leb pod topor niech psy sie bawia poki jest jeszcze na tym swiecie.

0

Zglos komentarz

M
mikoss 😏 Szyderca
4 lata temu

Pójdźmy wszyscy do kościoła całować ospermione ręce.

0

Zglos komentarz

N
niedziel 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Hitler czeka na Ciebie w kotle Kurowo!!!

0

Zglos komentarz

G
gladius11712 😏 Szyderca
4 lata temu

Takie q...y jak ta co zdycha powinny być wywieszane w klatkach a nie chowane w ziemi

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
4 lata temu

Nicolas Corradi i Horacio Corbacho lubią to.

0

Zglos komentarz

M
muzg 🌾 Wieśniak
4 lata temu

zdychaj dzaidzie.... polska dlatego ma ciezkie prawo otrzymania broni.... bo jakby mogl kazdy kupic w sklepie to takich chu... po tyg niebylo by w polsce wogole...

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
4 lata temu

oj Kościół Katolicki nie ma ostatnio dobrej prasy :)

0

Zglos komentarz

A
antonsrocki 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Oczywiście to wina lewactwa. Pewnie lewaccy rodzice te dzieci wysyły do biednych księży, coby ich do złotego namawiały.

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
4 lata temu

jakieś źródło? gdyby się potwierdziło, to chętnie bym się dowiedział gdzie jego grób. gdyby np s**ć się zachciało.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

wyborcza24.pl/gwalcilismy-slepego-chlopca-zeby-nie-mogl-sie-poskarzyc-wy/

0

Zglos komentarz

G
gjpk 🌾 Wieśniak
4 lata temu

YT /watch?v=wFDqSuUOLR8

0

Zglos komentarz

I
ichemek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

źródłem jest wyborcza, więc papier już masz.

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
4 lata temu

@ichemek do ciebie jakby się dobrało nawet 100 kieckowych, byś zaprzeczał. Pożyteczny c**l.

0

Zglos komentarz

K
Komandor_Buka 😏 Szyderca
4 lata temu

@ichemek był wśród tych dziesięciu

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Oczywiście, że wybaczy, skoro go i tak nie ma, to hulaj dusza, ani piekła, ani nieba!

0

Zglos komentarz

B
4 lata temu

Jakby sam wiedział, że jest to by tego nie robił. Oni sami nie wierzą.

0

Zglos komentarz

J
Jarewa 😏 Szyderca
4 lata temu

Który Bóg by pozwolił na to by jego posłańcy czynili takie cuda?? no chyba że ta religia przyzwala na takie coś.

0

Zglos komentarz

C
cobra_verde 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ne do końca masz rację, pekło da się zorganizować tu na ziemi, a i niektórzy mają tutaj niebo. Nie trzeba się bawić w jakieś wędrówki pozagrobowe żeby doświadczyć piekła.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
4 lata temu

@Jarewa - ten nieistniejący.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
4 lata temu

@Jarewa - ten nieistniejący.

0

Zglos komentarz

Z
zenontelefon 🏹 Łowca
4 lata temu

@Jarewa - ten nieistniejący.

0

Zglos komentarz

D
Darofiej 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Brak kary śmierci, gdyby była taki degenerat bałby się dotknąć takie dziecko, a tak przeżył spokojnie swoje życie i jeszcze bezczelnie o tym opowiada i nikt nie uśpi upiora poduszką

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

Bzdury piszesz. Prawnicy doskonale wiedzą (choć ci prawaccy udają, że nie wiedzą), że wymiar kary ma znikomy wpływ na podejmowanie decyzji o dokonaniu przestępstwa - i to wśród "zwykłych" przestępców (nieseksualnych), a w wypadku seksualnych tym bardziej, gdyż kierują się popędem i rządzą a nie racj...

Bzdury piszesz. Prawnicy doskonale wiedzą (choć ci prawaccy udają, że nie wiedzą), że wymiar kary ma znikomy wpływ na podejmowanie decyzji o dokonaniu przestępstwa - i to wśród "zwykłych" przestępców (nieseksualnych), a w wypadku seksualnych tym bardziej, gdyż kierują się popędem i rządzą a nie racjonalną kalkulacją. Tu nie o wymiar kary chodzi tylko o jej nieuchronność. Zwiększając wymiar kary przy jednoczesnej ochronie pe****lów w sutannach przez Kościół i prokuraturę nic się nie zmieni, tylko durni wyborcy będą zachwyceni, że mają takie "surowe" dla pe****lów władze.

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

W wypadku pe****lów dochodzi jeszcze jedna kwestia - wiadomym jest, że ogromna większość z nich po odsiadce wraca do zbrodniczego procederu, więc należy upewnić się, że tego nie zrobią - przez kastrację (nieważne czy fizyczną czy chemiczną - byleby skuteczną) czy inne prawno-techniczne środki. I na...

W wypadku pe****lów dochodzi jeszcze jedna kwestia - wiadomym jest, że ogromna większość z nich po odsiadce wraca do zbrodniczego procederu, więc należy upewnić się, że tego nie zrobią - przez kastrację (nieważne czy fizyczną czy chemiczną - byleby skuteczną) czy inne prawno-techniczne środki. I na koniec uwaga natury ogólnej - kara śmierci to akt łaski, na który tacy przestępcy nie zasługują. Śmierć i tak po nich przyjdzie w swoim czasie.

0

Zglos komentarz

B
4 lata temu

Dokładnie, kara śmierci to akt łaski.

0

Zglos komentarz

G
g6307844 😏 Szyderca
4 lata temu

kara smierci jest o tyle dobra ze eliminuje zagrozenie ze spoleczenstwa. i nie trzeba takiego pozniej leczyc ani pilnowac

0

Zglos komentarz

A
Anonim
4 lata temu

Ale jakos nazwisk nie podal. Nie wybaczy.

0

Zglos komentarz

Reklama