Reklama
Dziś panika w sejmie, ktoś zawołał: Łapać Złodzieja!

Dziś panika w sejmie, ktoś zawołał: Łapać Złodzieja!

przez nissin — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

No bez przesady! Sami się połapali czy co?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

"Na zlodzieju czapka gore"...ale do polityki nie idzie sie dla pieniedzy, jak to PiS klamal, przed wyborami!

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
4 lata temu

Parlamentarzyści mają immunitet, który może uchylić tylko Parlament. Doskonale o tym wiedzą, więc żadnej paniki by nie było. Ponadto ci w ławach PiS-SP mają swojego Prokuratora Generalnego, więc tym bardziej mogą być spokojni. Dopóki władza się nie zmieni, na pewno włos im z głowy nie spadnie (chyba...

Parlamentarzyści mają immunitet, który może uchylić tylko Parlament. Doskonale o tym wiedzą, więc żadnej paniki by nie było. Ponadto ci w ławach PiS-SP mają swojego Prokuratora Generalnego, więc tym bardziej mogą być spokojni. Dopóki władza się nie zmieni, na pewno włos im z głowy nie spadnie (chyba że Kaczyński rzuci jakiegoś kozła ofiarnego na pożarcie dla odwrócenia uwagi). A czy coś im grozi po zmianie władzy, nie jest to też takie znowu oczywiste.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
4 lata temu

To smieszna wiocha...oni dalej czuja sie bezkarnialni ale do czasu. Ich czas nadejdzie i to szybciej niz mysla!

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Kiedy złodziej na złodzieju siedzi.

0

Zglos komentarz

Reklama