Reklama
Source: wgrane.pl

Ministerstwo Infrastruktury. Otwarcie nowego odcinka S7.

przez FED0RA — 4 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Chamy w gajerach nie mają na taryfę, tylko na machajkę na stopa chcą dvpę przewieźć za darmo.

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
4 lata temu

Jaki jest mandat za włażenie na drogę szybkiego ruchu i dlaczego te pajace go nie dostały?

0

Zglos komentarz

E
enter69 🏹 Łowca
4 lata temu

a gdzie ksiądz??

0

Zglos komentarz

A
antonsrocki 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Odprawiał ministranta.

0

Zglos komentarz

E
estellan 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Zaebiscie kurua

0

Zglos komentarz

F
fvvc 🌾 Wieśniak
4 lata temu

kiedyś był taki angielski serial latający cyrk Monty pytona, a teraz w Polsce mam klęczący cyrk kaczora .

0

Zglos komentarz

Reklama