Reklama
Na wypadek kolejnej awarii...  facebooka czy innego messengera

Na wypadek kolejnej awarii... facebooka czy innego messengera

przez FED0RA — 4 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
M
mrowa4577 🌾 Wieśniak
4 lata temu

takie to trochę dla id****w , jak by nie mógł zadzwonić albo SMS wysłać

0

Zglos komentarz

O
Ogirys 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie dziw się... Jak padł ryjbook to kacze łby PRZEZ INTERNET (bo nie da się inaczej) pisały e-maile do operatorów że NIE DZIAŁA INTERNET...

0

Zglos komentarz

D
danzby 😏 Szyderca
4 lata temu

grac bedziecie w Abramsy?

0

Zglos komentarz

T
Teuwil 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Tańszy taki przelew od SMS-a, ja płacę 0,09 zł za SMS-a, (i dopiero po wysłaniu 100 szt. do końca miesiąca za darmo bez limitu).

0

Zglos komentarz

Reklama