Reklama
Reklama

Komentarze

9
V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Cokolwiek by nie powiedział to prawaki i tak powiedzą amen.

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Między innymi dlatego omijam kościół szerokim łukiem. Banda zapijaczonych,pazernych hipokrytów

0

Zglos komentarz

L
Lucabrossipoznan 🏹 Łowca
4 lata temu

Mszalne wino! Jemu się to zwyczajnie należało!

0

Zglos komentarz

G
greenbmw316 🎖️ Snajper
4 lata temu

Dobre kurde dobre

0

Zglos komentarz

J
jack22 🌾 Wieśniak
4 lata temu

niezły fake :)

0

Zglos komentarz

D
dillinger11 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Kościół w Nowej Sarzynie. Ten klecha często odwalał takie numery aż go przenieśli na inną parafie. Tam odwala jeszcze lepsze numery.

0

Zglos komentarz

P
punk87 🌾 Wieśniak
4 lata temu

De**lu on dostał udaru

0

Zglos komentarz

I
ivat 😏 Szyderca
4 lata temu

A tumany dalej tam chodzą......

0

Zglos komentarz

T
tomzaq30 💩 JP 100%
4 lata temu

Żadnego udaru tam nie było. Chciano to zatuszować a nawalony był też drugi ksiądz.

0

Zglos komentarz

T
tomzaq30 💩 JP 100%
4 lata temu

Żadnego udaru tam nie było. Chciano to zatuszować. Nawalony był też drugi ksiądz. Obaj zostali przeniesieni.

0

Zglos komentarz

Reklama