Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
myhyhyhy 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie bedzie niczego

0

Zglos komentarz

P
Pawcio74 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Uff - jak dobrze, że Pan w sweterku ma zasłoniętą kamerkę

0

Zglos komentarz

K
Kauczuku 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Główny DDos poszedł z tych 2 telefonów przy długopisach

0

Zglos komentarz

Reklama