Reklama
Reklama

Komentarze

3
R
RonaldB 🏆 Master
4 lata temu

Na koniec wypiła strzemiennego, wsiadła do auta i pojechała do domu

0

Zglos komentarz

D
diabliczek 😏 Szyderca
4 lata temu

Czyli, że ma szansę na powrót do kadry?

0

Zglos komentarz

M
myhyhyhy 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Rozpity ten naród. Tylko producenci wódy liczą szekle. Chlejcie dalej.

0

Zglos komentarz

Reklama